درباره ما

در کنار ما به بهترین ها فکر کنید

به بهترین ها فکر کنید

خدمات و وب سایت های زیر مجموعه تجارت الکترونیک پوپک

مشتری محوری

شرکت توسعه تجارت پوپک برنامه‌ها و اهداف بسیاری در جهت پایداری و ارتباط درست با مشتریان دارد.

گار گروهی

کارکنان TTEP مکمل یکدیگر بوده و با مقاصد عالی، اهداف و رویکردی مشترک دارند که بر مبنای آن به هم پیوند میخورند و به یکدیگر تکیه می‌کنند.

توجه به جزئیات

در TTEP متمرکز ساختن ذهن و حواس مختلف برای فهمیدن موضوع یک اصل مهم است. توجه، مقدمه‌ی ادراک، یادگیری و تفکر است.

توسعه تجارت الکترونیک پوپک

نتایج فعالیت توسعه تجارت پوپک در این حوزه بسیار درخشان بوده است، به طوری که شرکت توانست ظرف مدت 2 سال، سهم بازار بزرگی را در زمینه فروش گوشی موبایل به دست آورده و به یکی از موفق ترین فعالان بازار ICT ایران تبدیل شود. در عین حال، اگر چه موفقیت توسعه تجارت پوپک در به دست آوردن سهم چشمگیر بازار، به خودی خود دستاورد بسیار بزرگی برای شرکت محسوب می شود، اما در عین حال تجربه بیش از یک دهه فعالیت در این حوزه، شرکت را به سطحی از هوشمندی ارتقاء داده است که به وقایع صورت گرفته در بازار جهانی احاطه کامل داشته و بتواند تحولات مهم آینده بازار ICT را تشخیص داده و پیش بینی نماید. از حدود 5 سال پیش، این شرکت با توجه به تغییرات جهانی در بازار موبایل و لپ تاپ های شخصی، تمرکز خود را به سمت بازار موبایل تغییر داد.

غیر ممکن ها را انتظار داشته باشید با ما

آمار توسعه تجارت الکترونیک پوپک در یک نگاه

8
سال ها در تجارت
17
اعضای تیم
9
پروژه های موفق
270.000
رضایتمندی مشتریان

خط مشی توسعه تجارت الکترونیک پوپک

در این راستا شرکت TTEP با اتخاذ رویکردی نوین در بازار موبایل و با بکارگیری نیروی انسانی متخصص و با تجربه و الگوبرداری از شرکت‌های موفق و برتر، توانست رشد سریع، مناسب و قابل توجهی را رقم بزند. رویکرد فرآیندی، تفکر سیستمی و برنامه‌ریزی استراتژی محور در TTEP، نقش مهمی در ارتقاء سطح کیفی و کمی فروش موبایل در ایران داشت به طوری که این شرکت به مدت دو سال متوالی بزرگترین وارد کننده رسمی و مجاز گوشی هوشمند از دید گمرک ایران بوده است. مطالعه و نیازسنجی بازار موبایل ایران و استخراج خواسته‌ها و حساسیت‌های مشتریان و مصرف کنندگان ایرانی، مبنای جهت‌گیری و تصمیم‌گیری‌های استراتژیک TTEP بوده است.هم اکنون، TTEP سهم بسیار بزرگی در بازار فروش تلفن همراه دارد و با تفکری نو، عملکردی نوین و شناخت هوشمندانه فرصت‌های جدید، ‌رشد و توسعه پایدار را در سازمان نهادینه ساخته و آن را جزیی پیوسته از فرآیندهای عملیاتی خود نموده است.

توضیحات بیشتر
توسعه تجارت پوپک

ارزش ها و ماموریت های ما

ایجاد یک تجربه خوب
پشتیبانی از شما با تمام توان
احترام و همکاری بلند مدت
15k
تیکت های پاسخ داده شده
15k
در حال بررسی
15k
تیکت های دریافتی

یکی از مهمترین ارزش‌های ما، پشتیبانی واقعی از مشتریان‌مان است. ما معتقدیم احترام به حقوق مشتریان و ارائه خدمات مناسب، از اصلی‌ترین نکته‌های فعالیت مثبت در دنیای دیجیتالی است. تیم توسعه تجارت پوپک متشکل از برجسته ترین کارشناس آموزش دیده آماده پاسخ گویی و انجام کلیه سوالات و درخواست های شما خواهد بود.

هم اکنون، TTEP سهم بسیار بزرگی در بازار فروش تلفن همراه دارد و با تفکری نو، عملکردی نوین و شناخت هوشمندانه فرصت‌های جدید، ‌رشد و توسعه پایدار را در سازمان نهادینه ساخته و آن را جزیی پیوسته از فرآیندهای عملیاتی خود نموده است. توسعه تجارت پوپک همواره متعهد است که فراتر از عرف و سنت بازار موبایل ایران، با هم اندیشی و همدلی و بهره گیری از استراتژی‌های جدید، متعالی اندیشیده و متفاوت عمل نماید.

توسعه تجارت پوپک

چرا توسعه تجارت الکترونیک پوپک را انتخاب کنیم؟

مجموعه توسعه تجارت الکترونیک پوپک ، در طول مدت فعالیت خود با سازمان‎ها، شرکت‎ها و اشخاص حقیقی و حقوقی بسیاری همکاری داشته است. مشتریان ما همواره به دنبال بهترین‎ها هستند و تمام سعی ما بر این است تا خدماتی حرفه‎ای، استاندارد و با کیفیتی مطلوب به آنها ارائه نماییم. اعتقاد ما بر این است که خدمات حرفه‎ای نیازی به تعریف و تبلیغ ندارد و مشتریان ما بهترین معرف کیفیت خدمات ما هستند. در ادامه برخی از مشتریان معرفی شده اند.

امنیت بالا

امنیت اطلاعات از مهمترین مباحث در دنیای دیجیتال می باشد، پایین بودن امنیت تهدیدی بر علیه کل تجارت شماست!

خلاق و متفاوت

سعی ما بر این است که با تلفیق علم و هنر محصولی خلق کنیم که در عین کارا بودن، کاربر پسند، جذاب و گیرا باشد.

توحیل سریع

زمان عامل استراتژیک و تعیین کننده برای تمامی تجارت ها می باشد.

پشتیبانی آنلاین

تیم پشتیبانی توسعه تجارت الکترونیک پوپک از لحظه شروع همکاری تا جلب رضایت کامل شما همواره در کنار شما خواهد بود.

تماس با مرکز پشتیبانی

هر سوالی داشتید با ما در میان بگذارید، کارشناسان ما در هر لحظه پاسخگوی شما خواهند بود.

مشاوره با کارشناسان

فرصت های شغلی

درست همینجا، درست همین حالا وقتشه

سوالات متداول

ما پله های اول را با شما هستیم

همراهان و همکاران

سامان کالا
فیلمساز
سینا کالا
سامان کالا
فیلمساز
سینا کالا
سامان کالا
فیلمساز
سینا کالا
سامان کالا